11. října 2017

NÁVRAT PO ČTVRT ROCE

Výsledek obrázku pro life motto
Možná se ptáte, proč už jsem tak dlouho nic nepřidala. Poslední článek je ze dne 18.6. Konec školního roku a začátek prázdnin. Za tu krátkou dobu se toho stalo v mém životě hrozně moc. Velmi zkráceně vám sem napíšu, co všechno se stalo.


Psaní mi začalo docela dost chybět, tak se zkusím zase k tomu vrátit. Je mi to i líto, tento blog jen tak nechat existovat, protože pro mě jsou ta čísla velká.
Takže, co se vlastně stalo za tu dobu, co jsem nepsala?
Úspěšně jsem ukončila základní školu.
Prázdniny. Musím říct, že tyto prázdniny byly pro mě ty nejlepší ze vše. Poprvé jsem je měla zaplněné. Přišla první brigáda. Pracovala jsem celý červenec a co je hlavní, většina výplaty je ještě u mě haha
O prázdninách přišel i první rozchod a tím i nový vztah.
Letos jsem se podívala na krásný ostrov Rhodos, o kterém jsem měla v plánu článek, který očividně nevyšel.
Nastoupila jsem na střední školu a tím mám i měsíc a půl za sebou na internátu. O něm mám v plánu článek, tak se můžete těšit.
Všechno víte, pokud mě sledujete na mém instagramu, kde jsem nejvíce aktivní.
A teď?
Teď se snažím zvládat střední školu a život na intru a tím i zvládat vztah. Nevím jestli se dá říct, že jsem šťastná. Jsem i nejsem. Mohlo by být líp, ale i hůř.
Mám ještě v plánu udělat si i druhý blog v angličtině, protože potřebuji aspoň trochu zlepšit svoji úroveň.
A také se učím psát všemi deseti, takže na blogu si to můžu krásně zkoušet.

Určitě jsem na spoustu věcí zapomněla, ale je to jen takový krátký článek, kterým možná zahájím opět aktivní činnost na blogu.


5 komentářů:

 1. Jak že jsi i nejsi štastná? toho se trochu děsím

  OdpovědětVymazat
 2. Snad bude zase brzy líp, moc dobře si pamatuju moje období kdy jsem přišla na střední. Byla to pro mě tak velká změna společně s intrem, že jsem nevěděla zda jsem vlastně štastná nebo ne.

  Kdyby jsi chtěla budu ráda, když nakoukneš na můj nový blog s mýma myšlenkovýma pochodama :) hhtp://justhappythoughtss.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, je to náročné, ale teď už to zvládám mnohem líp než na začátku:)
   Ráda se podívám

   Vymazat
 3. Každý člověk má občas špatné ale i dobré období. Pokud si teď procházíš něčím náročným, za chvíli určitě přijde to dobré a aspoň tě tohle období více posílí :)
  jdusizasvym.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY