18. června 2017

RECENZE: GARNIER NEO DEODORANT


Chtěla jsem tento deodorant vyzkoušet už dlouho, ale ta cena mi přijde hrozně vysoká. Nakonec jsem si ho koupila a rovnou dva.
Mimochodem, tohle je spíše takový pokus o 1. recenzi, tak budu ráda za jakékoliv připomínky.

Deodoranty jsem si očuchala v obchodě a ten modrý mi přijde víc svěží než růžový. Ten je spíše takový jemný. Momentálně používám ten růžový.
Velice se mi líbí balení, je roztomilé a můžete ho hodit do kabelky a nezabere vám tolik místa. Vzala jsem si ho na školní výlet, takže balení je velká výhoda.

Na internetu jsem se dočetla, že deodorant nezanechává bílé stopy, bohužel opak je pravdou. Popravdě, ještě jsem nenašla žádný deodorant, který by stopy nezanechával, takže už s tím moc nepočítám.

Další nevýhodou je, že nevím kolik množství použít. Možná je to jen o zvyku, protože jsem do teď používala jen sprejové deodoranty. Ale dá se to nějakým způsobem odhadnout. Třeba vy, kteří už krémový deodorant používáte déle, s tímto nemáte problém.


Abych to shrnula, nelituji toho, že jsem si tyto deodoranty zakoupila, ale očekávala jsem od nich něco víc. Jak jste s nimi spokojeni vy?4 komentáře:

 1. Já zkoušela ten stříkací deodorant a nějak mi po týdnu přestalo fungovat to stříkací kolečko a to jsem se právě pořád nad ním rozmyšlela kvůli ceně :D . Tady ty co máš ty tak zkoušela moje ségra a byla s nim spokojená :) Ale ta cena je vysoká no :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vysoká, ale když se podíváme na ceny ostatních deodorantů, moc si nevybereme.
   Já ten stříkací ještě nezkoušela:)

   Vymazat
 2. Zahliadla som ich v obchode hneď, ako ich dali do predaja. Vyzerajú zaujímavo, ale osobne si veľmi neviem predstaviť tú aplikáciu :D

  www.frenchstyle.eu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to skoro podobné normálním tuhým deodorantům :)
   Ale pohodlnější je sprej.

   Vymazat

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY