27. srpna 2016

1. MĚSÍC BĚHÁNÍ

Ahoj, dnešní článek by podle mě nikdo u mě na blogu nečekal. Upřímně ani já ne. Ale už je to měsíc, co jsem začala pravidelně běhat, tak vás seznámím s mojí cestou.
We♥it

Jen chci ještě na začátek říct, že nejsem žádný odborník. Takže vím, že ne všechno co dělám, dělám správně, takže pokud to čte nějaký odborník, budu ráda za každou pomoc a radu.

Běhat jsem chtěla začít už někde v květnu. Byla jsem jednou a to jsem uběhla pár metrů a už jsem nemohla. Takže je jasné, jak to dopadlo.. Nic z toho nebylo.
A teď o prázdninách jsme si s nejlepším kamarádem řekli, že začneme běhat. Šli jsme poprvé ráno.. a stala se z toho pravidelná rutina. Snažíme se chodit ob den ráno a zatím se nám to daří. Běháme něco přes 2 kilometry.. Ano, ano.. vím, že to je pro některé hodně málo, ale já nejsem žádný běžec a nemám žádnou výdrž. Upřímně.. jsem do začátku tohoto roku měla pohyb jen v tělocviku. Takže za ty dva km jsem opravdu ráda. Příští týden ale zvýšíme laťku a dáme si o něco delší trasu.. nepočítáme, že celou cestu poběžíme, ale budeme to střídat s chůzí.
We♥it
Určitě nechybí protažení před i po běhu.
We♥it

A celkové pocity? Jsem hrozně šťastná, že mi to vychází a každé ráno, co si jdu zaběhat se cítím mnohem lépe a vyrovnanější. 
We♥it

Je to jen o vás. Znám spoustu lidí, co chtějí začít běhat, ale lenost jim to zabraňuje. Mně se někdy taky ráno hrozně moc nechce, ale řeknu si, že pak na sebe budu naštvaná a nebude to dobře. Výhoda toho, že chodíte s někým běhat je to, že ho přeci nenecháte na holičkách.
We♥it
Napsala bych toho více, ale protože si nechci hrát na žádnou odbornici co všemu rozumí, tak to tu ukončím. Někdy v budoucnu třeba bude podobný článek.

Pokud taky běháte a rozumíte tomu víc než já, budu opravdu ráda za jakoukoli pomoc.

Mějte se krásně, pokud máte blog, kde píšete o běhání, hoďte mi ho do komentáře, ráda si počtu!

12 komentářů:

 1. Ty jo jsi fakt dobrá, že zvládás vstát z postele a jít hned běhat každé ráno :) fakt smekám, jinak moc pěkný blog, dávám odběr! :) taky píšu, tak pokud se chces mrknout případně dát taky odběr, budu moc ráda :) www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většinou chodím na 9, ale ze začátku už jsme chodili na 7 :D
   Děkuju, ani nevíš, jak si toho vážím ♥
   Ráda se podívám :)

   Vymazat
 2. To tě obdivuju, že to takhle zvládáš! Já mám infarkt když popoběhnu 5 metrů, abych stihla zelenou na přechodu :D

  GIVEAWAY O LUXUSNÍ NÁRAMKY | BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Tu výdrž bych ale taky potřebovala zvýšit!
   Děkuju :)

   Vymazat
 3. Tak máš můj obdiv, protože mě běhání vůbec nebaví :D
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! ♥
   Mě dříve běhání taky nebavilo, ale teď to miluji :)

   Vymazat
 4. Ja bych po ránu asi nic neubehla :D staci mi obcas dobiht autobus :D ale jinak si jdu zabehat rada :) A lepsi 2 km,nez nic.urcite nekdy napis dalsi takovy clanek,treba jake delas pokroky a tak :)
  Melisinblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď jsem pokročila docela dál, takže mám v plánu takový článek :)
   A děkuji ♥

   Vymazat
  2. Tak to se na něj těším :) dám odběr, ať mi neunikne :)

   Vymazat
  3. Děkuji ♥
   Článek se už připravuje :)

   Vymazat

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY