25. července 2016

BOWLING, JUNGLE PARK.. | MY LIFE

Ahoj! Dneska je tu druhý článek z "kategorie" MY LIFE. Upřímně jsem myslela, že budou hodnoty z tohoto článku menší, takže jsem se rozhodla pokračovat:)

První byl bowling. Jak jsem psala v tomto článku, je super, vyrazit si někam s kamarády. Zahráli jsme si.. až na to, že jsem všechny hry prohrála..(musím se zlepšit! :D ), ale i tak bla zábava. Dali jsme si skvělé palačinky.

Druhý tu mám Jungle park. Pokud žijete někde u Brna, tak asi víte, co to je. Je to lezecký park, Vybrala jsem si to jako "odměnu" za vysvědčení se sestrou a pár dalšími lidmi. Šli jsme základní trasu, který je nejdelší s nejvíce překážky. Musím říci, že to je nezapomenutelný zážitek, který musíme určitě zopakovat! Hrozně jsme se nasmáli, vyřádili se a úspěšně zdolali trasu. Určitě doporučuji, jako tip na výlet!A taky jsem tento měsíc začala pravidelně jezdit na bruslích a běhat. Takže snad mi to vydrží alespoň do konce prázdnin..Pokud máte na svém blogu nějaký článek v podobě deníku, ráda se podívám, takže určitě mi pište odkazy do komentářů!

Co děláte vy o prázdninách? Snažíte se zažít nějaké dobrodružství, nebo to nějak neřešíte?

Pro dnešek je to vše, užívejte si prázdniny, dokud ještě jsou:)


3 komentáře:

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY