13. července 2016

ALL BLACK HAUL? - ČERVEN 2016

Ahoj!
Dnes je tu haul za měsíc červen.Jako první tu mám selfie tyč. Mám ji ze stránky selfie.cz. Určitě ji znáte. Je skvělá. A v létě o prázdninách je to nezbytná věc! Těším se, až ji vytáhnu na dovolenou. Mimochodem, dnešní věcičky jsem fotila právě touto tyčí. Stála 490 Kč.
V balení bylo ještě skvělé pouzdro, které je na cestování určitě užitečné :)Druhou věcí tu mám jazykového průvodce- angličtiny. Koupila jsem to v Penny marketu, když jsem si tam byla klasicky po škole pro jídlo. Opět na cestování určitě užitečné. Jsou tam různá témata, gramatika i slovníček. Byla ve slevě za 80 Kč. 


Pak tu mám věcičky z dm. Vše až na tampony jsem vyzkoušela a produkty jsou super. Tělové mléko i sprchový gel už jsem měla, takže žádná novinka, ale miluji tuto řadu. Balzám mám poprvé a musím říct, že super. Krásné voní a vlasy se lépe rozčesávají.
Teď už oblečení. Toto krásné tričko z NewYorkeru. Chápu, že ne všem se tyto nápisy líbí. Já moc taky ty nápisy nemusím, ale toto se mi prostě líbilo. Je dlouhé s takovými rozparky. Myslím že stálo 299 Kč.Jako další tu mám leginy z Tezenisu. Jsou obyčejné černé. Jsou trošku průsvitné, ale není to zas tak strašné. Stály 299 Kč.

Další tu mám z C&A basic černé tričko. Stálo 129 Kč. Je úzké a delší, takže na moji postavu ideál!


Další šortky z H&M. Stály 299 Kč. Jsou hrozně pohodlné a za tu cenu? Prostě super. Mají na sobě trošku bílé proužky a na kapsách takový knoflík. 

A jako poslední tu mám šatky zmiňované v posledním článku. Jsou z NewYorkeru a stály 299 Kč. Musím říct, že tohle jsou první šaty, ve kterých se sama sobě líbím. 


Ze zadu vypadají nějak takto. Mají jako kdyby 4 ramínka. 


Tak a to je vše. Ano, vím, že jsou všechny kousky oblečení černé :D Uvědomila jsem si to doma, jak jsem přijela z nákupů. 

Jak si užíváte léto? Já se nudím, tak mi můžete hodit odkaz na váš blog do komentářů, ráda si počtu :)

Mějte se hezky, Denča ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY